click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrojm Shtëpin Moderne në shitje në “Lagjën e Art”, Lagjën Matiçan

€ 320,000
Prishtinë, Lagjja Matiqan
Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrojm Shtëpin Moderne në shitje në “Lagjën e Art”, Lagjën Matiçan

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Shtëpia në shitje në Lagjen Matiçan,
Shtëpia ndodhet në njëren prej lagjeve më luksoze në Prishtinë “Lagjja e Artë”
Lagje e cila përbehet me vetëm 9 shtëpi

Shtëpia posedon një ndërtim modern dhe cilësor, duke filluar nga ndërtimi i vrazhëd
fasada, dritare të prodhuara nga Binni, sistem të ngrohjes dhe ftohjes me pompë me
ajrë nga brendi Toshiba, sistem Smart Home, kamin, dysheme e shtruar me parket, keramik
dhe sanitari të kualitetit të lartë, oborr të rregulluar mirë si dhe me sistem të ujitjes automatik, planimetri moderne, lokacion e orientim shumë të mirë.

Struktura e shtëpis

* Sipërfaqe banimi 267m² (Dy katëshe)
* Sipërfaqe trualli 4.30ari

-Përdhese,
* Sallon,
* Kuzhinë me tryezari
* Dhomë gjumi me banjo,
* Wc
* Garazh,
* Erëmbrojtësi

– Kati i parë
* Tri dhoma të gjumit (1 master bedroom + banjo),
* Banjo
* Utilit,
* Ballkon

Çmimi 320.000€
ID SH1072

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20602
Çmimi: € 320,000
Madhësia e Pronës: 267 m2
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 3
ID E Personalizuar: SH1072
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-02-12
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 155,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjën Arbëri/Dr...

€ 270,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
8 Maj, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në shitje në Qagllavic

€ 190,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
21 Shkurt, 2023

Krahaso