click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shtëpi luksoze me qera në lagjen Marigona Residence

€ 1,900
Prishtinë, Lagjja Marigona Residence
Shto te të preferuarat
ofertë e freskët

Shtëpi luksoze me qera në lagjen Marigona Residence

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Shtëpia me Qera në Lagjën Marigona Residence
Shtëpia është e pa banuar më parë e cila posedon një
dizajn unik dhe të veçantë
Struktura e Shtëpis
* Sipërfaqe 370m2, 2 katë
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Katër dhoma gjumi
* Tre Banjo
* Bodrum
* Garazhë
* Ballkone
* Nxemje qendrore me energji elektrike
Cmimi 1900 euro
ID Q1036
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
#qendra #patundeshmeri #kosove #prishtine #MarigonaResidence #Pejton #qera #qira #shitje #banesa #troje #shtepia #termokos
Qyteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19526
Çmimi: € 1,900
Madhësia e Pronës: 370 m2
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1036
I Disponueshëm Nga: 2021-10-16
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi Moderne me qira në lagjen më prestigj...

€ 1,000
3
dhoma
3
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Shtëpi moderne me qira në Veternik, afër Lag...

€ 1,800
5
dhoma
3
banjo
qendra-ks
25 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet me qira Shtëpia me hyrje të veqant a...

€ 230
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Qershor, 2023

Krahaso