click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shtepi Luksoze në Shitje në Lagjën Arbëri / Dragodan

€ 350,000
Lagjën Arbëri / Dragodan, Prishtinë
Shto te të preferuarat

Shtepi Luksoze në Shitje në Lagjën Arbëri / Dragodan

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Shtëpin Luksoze në Shitje në Lagjën Arbëri/Dragodan
Shtëpia gjendët në një ndër lagjet më të qeta të Qytetit,
dhe ka një pozitë mjaft të mirë dhe pamje të bukur.
Vlenë të ceket se Shtëpia është e lëshuar me qera për ndërkombëtar.
Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt

Struktura e Shtëpis

* 4 Ari Truall, B+P+2,
* Sipërfaqe 450m2 banim,
* Qendrim Ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Katër dhoma të gjumit,
* Dy banjo,
* Dy Parkinge,
* Një Bodrum (30m²),
* Kati i fundit ka nje terase te madhe rreth 140m².

Çmimi 350.000€
ID SH1134

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Lagjën Arbëri / Dragodan
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21949
Çmimi: € 350,000
Madhësia e Pronës: 450 m2
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Sh1134
Garazhe: 2
I Disponueshëm Nga: 2022-10-19
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 155,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjën Arbëri/Dr...

€ 270,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
8 Maj, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në shitje në Qagllavic

€ 190,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
21 Shkurt, 2023

Krahaso