click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shtëpi me qera në Lagjën Mati I

€ 1,800
Prishtinë, Lagjja Mati 1
Shto te të preferuarat

Shtëpi me qera në Lagjën Mati I

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Shtëpin Moderne me qera në Lagjën Mati 1
Shtëpia është komplet e mobiluar, me një mobilje moderne dhe me shije.

Struktura e Shtëpis

* Sipërfaqe 370m², dhe 10 ari truall
* Bodrumi 120m² (6 dhoma + pajisje fitnesi, librari dhe kinema)
* Përdhesa 120m² (Qendrim ditorë, kuzhinë me tryezari, banjo, Holl / koridor)
* Kati i parë 125m² (5 dhoma të gjumit me ndriçim natyral, 2 banjo, garderobë)
* Nënkulm 52m²,
* Garazha 20m²,
* Fushë basketbolli,
* Shtëpia e kafshëve (për Qen) me termoizolim,
* Trualli i rrethuar në katër anët,
* E dekoruar me pisha,
* Nxemje qendrore dhe shtrirje në të gjitha dhomat,
* Kamin,
* Uje 24h,
* Kamera te sigurisë,
* Sistem të ujitjes,
* Garazhë me dyer automatike.

Çmimi 1800€ (I diskutushëm)
ID Q1169

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21320
Çmimi: € 1,800
Madhësia e Pronës: 370 m2
Dhoma: 12
Bedrooms: 10
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1169
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-05-18
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi Moderne me qira në lagjen më prestigj...

€ 1,000
3
dhoma
3
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Shtëpi moderne me qira në Veternik, afër Lag...

€ 1,800
5
dhoma
3
banjo
qendra-ks
25 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet me qira Shtëpia me hyrje të veqant a...

€ 230
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Qershor, 2023

Krahaso