click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shtëpi moderne në Shitje në Lagjën Nic, Veternik

€ 1,300
Afër Lagjes Nic, Prishtinë, Lagjja Nic
Shto te të preferuarat

Shtëpi moderne në Shitje në Lagjën Nic, Veternik

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Shtëpin Moderne në Shitje në Veternik, afër Lagjës Nic
Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt (me fletë poseduse)
Struktura e Shtëpis

* P+2
* Sipërfaqe 400m² + 4ari truall.

* Përdhesë
(Dy Qendrime ditore, kuzhinë, Holl/koridor, banjo, Dhomë të gjumit,
depo/shpajz, ballkon)

* Kati i parë
( Tri dhoma të gjumit, utilit, dy banjo, tre ballkone)

* Kati i dytë
( Dy dhoma të gjumit, kinema 80m2,)

-Nxemje qendore dy lloje me kallda(Energji elektrike) dhe me pelet,
-Sistem të ujitjes për kopsht,
-Dy bunare (njëri për pije dhe njëri për kopsht),
-Instalim i kamerav jasht per siguri ,
-Alarmë individual i instaluar,

ID SH1098
Çmimi 1300€/m²

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

 

Adresa: Afër Lagjes Nic
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21008
Çmimi: € 1,300
Madhësia e Pronës: 400 m2
Dhoma: 9
Bedrooms: 8
Banjo: 3
ID E Personalizuar: SH1098
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-09-27
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 155,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjën Arbëri/Dr...

€ 270,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
8 Maj, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në shitje në Qagllavic

€ 190,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
21 Shkurt, 2023

Krahaso