click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shtëpi ne shitje ne Veternik afër lagjjes Nic

€ 1,200
Veternik , Prishtinë
Shto te të preferuarat

Shtëpi ne shitje ne Veternik afër lagjjes Nic

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm shtëpin moderne në shitje në Veternik, afër Lagjës Nic
Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt (me fletë poseduse)
Struktura e Shtëpis

* Përdhes + dy katë
* Sipërfaqe 400m2, 4 Ari

* Përdhesa
(Dy sallone njëra posedon kaminë, kuzhinë, koridor, banjo, dhomë gjumi,
depo, ballkon)

* Kati i parë
( Tri dhoma gjumi, një utilit, dy banjo, tre ballkone)

* Kati i dytë
( Dy dhoma gjumi, kinema 80m2,)

Nxemje qendore dy lloje me kallda(rrym) dhe me pelet
Sistem të ujitjes për kopsht
Dy bunare (njëri për pije dhe njëri për kopsht)
Instalim i kamerav jasht per siguri
Alarme individual i instaluar

ID SH1098
Çmimi 1200€ m2

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Veternik
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21793
Çmimi: € 1,200
Madhësia e Pronës: 400 m2
Dhoma: 8
Bedrooms: 6
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Sh1098
I Disponueshëm Nga: 2022-10-10
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 155,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjën Arbëri/Dr...

€ 270,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
8 Maj, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në shitje në Qagllavic

€ 190,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
21 Shkurt, 2023

Krahaso