click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shtepia ne Shitje ne Kodren e Trimave

€ 160,000
Afër Hertivcëve, Prishtinë, Lagjja Kodra e Trimav
Shto te të preferuarat

Shtepia ne Shitje ne Kodren e Trimave

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Shtëpin në shitje në Lagjen Kodra e Trimav,
Shtëpia është e sapo ndërtuar dhe është e mobiluar.
Shtëpia është njëkatëshe
Struktura e Shtëpis

* Sipërfaqe 140m² + 4ari truall,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryzari,
* Katër Dhoma të gjumit, (Njëra dhomë posedon banjo)
* Banjo,
* Wc,
* Holl / Koridor,
* Ballkon,
* Garazh për dy vetura,
* Oborr.

Çmimi 170.000€ (Me mobilje)
Çmimi 160.000€ (Pa mobilje)
ID SH1123

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Afër Hertivcëve
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21643
Çmimi: € 160,000
Madhësia e Pronës: 140 m2
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Sh1123
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-09-28
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 155,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjën Arbëri/Dr...

€ 270,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
8 Maj, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në shitje në Qagllavic

€ 190,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
21 Shkurt, 2023

Krahaso