click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Zyre me qira në zonën Qendër, Lagjja Pejton

€ 1,050
Pejton, Prishtinë, Lagjja Pejton
Shto te të preferuarat

Zyre me qira në zonën Qendër, Lagjja Pejton

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Zyre me qira në zonën Qendër, Lagjja Pejton
Zyreja është e renovuar në detaje, dhe është e përshtatshme për:
#Ordinanc, #kontabilitet, #callcenter, #kurse etj.
po ashtu është e ndarë me xhama dhe është e pajisur me invertar.
Zyreja ka ndriçim natyral,
Qasje e leht nga Klientët.

Struktura e Zyres:

* Sipërfaqe 75m², kati i parë,
* 3 Hapsira pune,
* Holl / Koridor,
* Kuzhinë,
* Wc.

Çmimi 1050€
ID Q1556

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Pejton
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24960
Çmimi: € 1,050
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1556
I Disponueshëm Nga: 2023-07-31
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë / zyre me qira në Ulpianë

€ 550
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse me qira për zyre

€ 1,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 500
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
18 Dhjetor, 2023

Krahaso