click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Lakal me Qera në lagjë Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Lakal me Qera në lagjë Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Lokali me qera për Veprimtari të ndryshme biznesore,
Lokali ka ndriçim natyral dhe ka hapsirë të mjaftushme për reklam
Lokali gjendet në një zonë mjaft të frekuentuar dhe me potencial.

Struktura e Lokalit
* Sipërfaqe 209m², kati përdhesë
* Hapsirë e hapur,
* Parking 3-4 vetura,
* Dy Wc.

Çmimi Me marrëveshje
ID Q1331

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Bregu i Diellit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22658
Dhoma: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1331
Garazhe: 3
I Disponueshëm Nga: 2022-12-30
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Lokal me qira në dalje të Prishtinës në drej...

€ 2,000
1
banjo
500 m2
madhësia
qendra-ks
16 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Qe...

€ 1,700
1
banjo
qendra-ks
9 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet Lokali me qira në afërsi të Rr.Muhar...

€ 1,000
1
banjo
qendra-ks
28 Prill, 2023

Krahaso