click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Lokal me qera në Qendër

€ 800
Qender, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat

Lokal me qera në Qendër

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Hapsirë afariste me qira, e cila ndodhet në Qendër të Prishtinës
konkretisht afër ish Gjykatës së Qarkut.
Lokali është i përshtatshëm për çdo lami biznesore psh: kurse të ndryshme, callcenter, ordinanca të ndryshme, si dhe për shum biznese të ndryshme,
Karakteristik e Hapsirës është sepse ka dy hyrje që mundë të ndahet në dy zyre nga 100m2.

Struktura e Hapsirës:
* Kati i dytë
* Hapsirë 200m²
* Wc për meshkuj,
* Wc për femra,
* Ngrohja është me energji elektrike.

Çmimi 800€
ID Q1364

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23153
Çmimi: € 800
ID E Personalizuar: Q1364
I Disponueshëm Nga: 2023-01-30
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Lokal me qira në dalje të Prishtinës në drej...

€ 2,000
1
banjo
500 m2
madhësia
qendra-ks
16 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Qe...

€ 1,700
1
banjo
qendra-ks
9 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet Lokali me qira në afërsi të Rr.Muhar...

€ 1,000
1
banjo
qendra-ks
28 Prill, 2023

Krahaso