click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet Hapsira Afariste me qira në lagjën Kalabri/Emshir

€ 3,500
Kalabri / Emshir, Prishtinë, Lagjja Kalabri / Emshir
Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrohet Hapsira Afariste me qira në lagjën Kalabri/Emshir

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Hapsira Afariste me qira në lagjën Kalabri/Emshir
Hapsira është e përshtatshme për Veprimtari të ndryshme biznesore,
Hapsira ka ndriçim natyral dhe ka hapsirë të mjaftushme për reklam
Hapsira gjendet në një zonë mjaft të frekuentuar dhe me potencial.

Struktura e Lokalit
* Sipërfaqe 500m², kati përdhesë
* Hapsirë e hapur,
* Parking,
* Dy Wc.

Çmimi 3500€ (neto)
ID Q1422

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Kalabri / Emshir
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23620
Çmimi: € 3,500
ID E Personalizuar: Q1422
I Disponueshëm Nga: 2023-03-28
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrohet Lokali me qira në afërsi të Rr.Muhar...

€ 1,000
1
banjo
qendra-ks
28 Prill, 2023

Krahaso